Staramy się spełniać marzenia naszych klientów. Dzięki pasji i doświadczeniu tworzymy przed ich domami harmonijne i funkcjonalne ogrody. Stworzenie kompozycji wizualnie pięknego i harmonijnego ogrodu jest wyzwaniem a połączenie tych walorów z funkcjonalnością jest spełnieniem marzeń właścieli. Tworząc ogród każda sugestia klienta jest ważna, podobnie jak przyzwyczajenia domowników. A zaczynamy od:
Spotknie z klientem.

Standardowa procedura rozpoczyna się od spotkania z klientem, rozmowy na temat oczekiwań i zakresu prac. Na tym etapie zapoznajemy się z terenem, analizujemy jego cechy charakterystyczne, sugerujemy niezbędne zmiany lub zalecamy dodatkowe prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję.

Praca na papierze.
Od tego etapu zależy kształt ogrodu. Wtedy to oczekiwania  przybierają kształt ogrodowej kompozycji. Na papierze pojawiają się, alejki, trawniki, miejsca na weekendowe grillowanie, zaciszne ławeczki, czy plac zabaw dla dzieci. Na tym etapie następuje przedstawienie koncepcji ogrodu klientowi i naniesienie ostatecznych ulepszeń.
Wykonanie ogrodu.

Po ustalenia ostatecznej wersji firma przystępuje do realizacji. Dokładny czas realizacji zależy od klienta i od wolnych terminów. Okres wiosenny i jesienny jest przepełniony pracą, dlatego też wcześniejsze zarezerwowanie terminu może okazać się korzystne dla klienta. Również w czasie lata możliwe jest sadzenie roślin. Oferowany przez nas materiał szkółkarski produkowany jest w pojemnikach i posiada silny system korzeniowy, dzięki czemu rośliny przyjmują się w całym okresie wegetacji. Posiadamy samochody dostawcze, ciągniki i inne niezbędne maszyny ogrodnicze, które usprawniają realizację projektu.

Elementy ogrodu. Do istotnych elementów terenów zielonych, a w szczególności przydomowych ogrodów, należą:
Rośliny. Drzewa i krzewy iglaste, drzewa i krzewy liściaste, rośliny szczepione i formowane bylin, pnącza, itp.
Mała architektura. Pergole, trejarze, ławki, itp.
Podsypki i podłoża. Kora, podsypki kolorowe, podłoża ogrodnicze,
Systemy nawadniające/woda. Oczka wodne, fontanny, automatyczne systemy nawadniające, itp.
Skalniaki